Yılbaşı tatilinin hafta ortasına gelmesi sebebiyle hafta sonu ile birleştirip tatile çıkmak isteyenler için uygun bir zaman aralığı oluyor. 2014 Yılbaşı Tatilini nerede geçirmek istediğine karar verememiş olanlar için tur firmaları birbirinden güzel seçenekler sunuyor. Özellikle bu dönemde yurt dışı tatilleri çok tercih ediliyor. 2014 yılını yurt dışında karşılamak isteyenler ağırlıklı olarak Avrupa turları tercih ediliyor. Kısa bir tatil olduğu için Prag, Barceleno, Roma, Belgrad gibi yerler tercihler arasında oluyor.

Avrupa ülkelerinde tatil 399-699 Euro arasında değişiyor.

Yeni yılı Avrupa ülkelerinde karşılamak isteyenler için bu kısa süreli tatilin fiyatları 399 Euro’dan başlayıp 699 Euro ya kadar farklı fiyatlar bulunuyor. Bu fiyatların içinde gidiş-dönüş, havalimanı vergileri, zorunlu seyahat sigortası, rehberlik hizmetleri, transferler, şehir turları ve 3 gece 4 gün seçilen kategorideki otellerde oda kahvaltı şeklinde konaklamalarda dahil olarak hizmet sunuluyor.

maldivler

Yılbaşını sıcak ülkelerde geçirmek isteyenler ise

Soğuk kış günlerinde ısınmak isteyenler tropik maldivler bölgesini tercih edebiliyorlar. Yada ağırlıklı olarak Tayland ile Uzak Doğu bu dönemde popüler,Kamboçya, Tayland, Singapur turları olabiliyor. Hem kültür turları yapabiliyorlar hemde aynı zamanda denize girmenin keyfini yaşayabiliyorlar. Yılbaşı tatilini sıcak ülkelerde geçirmenin maliyeti ise Avrupa tatiline göre yüksek fiyat aralığı ise 899 Euro’dan başlayıp 1399 Euro ya kadar değişiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir