Bu yazımızda Amsterdam turu ve Amsterdam hakkında bilgi gibi merak edilen konulardan bahsedeceğiz. Gezigen tarafından organize edilen Amsterdam turu ile Amsterdam ve çevre yerleri tanıma fırsatı bulabilir, rüyaları süsleyen bu şehri gezebilirsiniz. Sizde tatilinizi Amsterdam turu ile renklendirebilirsiniz.

Amsterdam Turu

  1. Gün İstanbul Amsterdam

Atatürk Havalimanı Dış hatlar terminalinde Gezigen Turizm Kontuarı önünde saat 03:30’da buluşan misafirler, bagaj ve bilet işlemlerinin tamamlanmasından sonra KLM hava yolları, KL 1610 sefer sayılı uçuşu ile Amsterdam’a saat 05:55’de hareket etmektedir. Saat 08:25’de Amsterdam’a varan yolcular, özel tur otobüsleri ile şehir turu gerçekleştirmektedir. Şehir turu sırasında Dam Meydanı, Yel Değirmeni, Leidseplein, Rembrantplein, Kraliyet sarayı, Kırmızı Fener sokağı ve dünyaca ünlü elmas fabrikası görülecek yerler arasında yer almaktadır. Tur bitimi otele transfer ve geceleme otelde.

  1. Gün Amsterdam

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman verilmekte dileyen misafirler için ekstra yarım günlük Volendam Kasabası ve Marken turu düzenlenmektedir. Tur sonrasında serbest zaman verilmekte ve konaklama otelde gerçekleştirilmektedir.

  1. Gün Amsterdam

Sabah kahvaltısı sonrasında serbest zaman verilmektedir. Dileyen misafirler için ekstra Grand Hollanda Turu düzenlenmektedir. Tur sonunda tekrar Amsterdam’a dönülmekte ve geceleme otelde gerçekleştirilmektedir.

  1. Gün Amsterdam İstanbul

Sabah kahvaltısından sonra rehberin belirttiği saate kadar serbest zaman verilmektedir. Daha sonra havalimanına transfer gerçekleşmekte bagaj ve bilet işlemlerinin ardından KLM havayolları KL 1617 sefer sayılı uçuşu ile saat 20:50’de İstanbul’a dönülmektedir. Saat 01:10’da varış.

Ücrete dahil olan hizmetler

Uçak bileti, tercihe göre 3*, 4* ve 5* yıldızlı otellerde konaklama, sabah kahvaltıları, Panoramik Amsterdam şehir turu, alan, otel transferleri, havaalanı vergileri, rehberlik hizmetleri.

Ücrete dahil olmayan hizmetler

Yurt dışı çıkış ücreti (15TL); Vize ücreti, Ekstra turlar ve kişisel harcamalar, Sağlık sigortası (15€)

Amsterdam Hakkında

Amsterdam Hollanda’nın başkentidir. Ülke’de idari işlerin yürütüldüğü ana merkez ise Lahey’dir. Şehrin iki milyonluk nüfusu ile Hollanda’nın en büyük Avrupa’nın ise 6. Büyük şehri olduğu bilinmektedir. Şehir adını 12. Yy’da Amstel ırmağından almıştır. Avrupa’da en önemli liman kentleri konumunda yer alan Amsterdam tarihi dokusu ile de ilgi çekmektedir.

Şehirde Van Gogh müzesi, Devlet müzesi, Rembrandt Evi, Madam Tussauds Müzesi gibi önemli alanlar bulunmaktadır.

Amsterdam turu ile ilgili bilgi için Gezigen ile  0216 347 67 65  iletişime geçiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir