29 Aralık 2012 Anı Tur Yılbaşı Prag Turu

Anı Tur kalitesiyle düzenlenen 29 Aralık hareketli İstanbul Prag turu ile 3 gece 4 gün Prag’ın tüm güzelliklerini keşfedebilir, sizde güzel bir yılbaşı geçirebilirsiniz.

Bu yazımızda bir çok kişi tarafından önerilen Prag turları hakkında ve 29 Aralık 2012 Anı Tur Yılbaşı Prag turu hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

  1. Gün İstanbul Prag 29 Aralık

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminalinde Anı Tur kontuarı önünde müşteriler ve firma buluşması gerçekleşmektedir. Bilet ve Pasaport işlemlerinin tamamlanmasından sonra Onur Air özel Prag seferi ile saat 04.35’de Prag’a hareket edilmektedir. Saat 06.00’de Prag’a vardıktan sonra şehir turu için hareket başlamaktadır. Gezi ilk olarak Prag kalesinde başlamakta ve buradan şehir turu düzenlenmektedir. Gezi sırasında, Cumhurbaşkanlığı Sarayı, St. Vitüs Katedrali, Charles Köprüsü, eski şehir meydanı ve astronomik saat kulesi gezilmektedir.

Dileyen müşteriler akşam Vitava nehri üzerinde tekne gezisine katılabilirler. Geceleme otelde gerçekleşecek olup, akşam yemeğinden sonra etkinliklere katılabilirsiniz.

Vitava tekne turu Kişi başı 45 €

  1. Gün Prag 30 Aralık

Sabah kahvaltısından sonra müşterilere tam gün serbest zaman, alışveriş ve gezme imkanı sağlanmaktadır. Dileyen müşteriler Dresden Turuna katılabilirler. Tur bitimi sonrasında akşam yemeği ve ekstra Ortaçağ gecesi düzenlenmektedir.

Dresden Turu kişi başı 60 €

Ortaçağ Gecesi Turu Kişi başı 60 € Yemek+Şov

  1. Gün Prag 31 Aralık

Sabah kahvaltısından sonra tüm müşterilere tam gün serbest zaman verilmektedir. Dileyen müşteriler için yine tam gün geçerli Karlovy Gezisi düzenlenmektedir. Bu gezi sırasında bölgenin en önemli kaplıcalarını ziyaret etme fırsatı bulacaksınız.

Karlovy Vary Turu kişi başı 60€

  1. Gün Prag İstanbul 01 Ocak

Sabah kahvaltısı ardından uçuş saatine kadar müşterilere serbest zaman verilmektedir. Daha sonra havalimanına transfer gerçekleşmekte ve Onur Hava yolları ile Atatürk Havalimanına dönülmektedir.

Fiyata Dahil olan hizmetler

Ekonomi sınıfı uçuş bileti,

Prag’da otel ve alan transferleri,

Yarım günlük panoromik Prag şehir gezisi,

Otel’de 3 gece konaklama ve kahvaltı,

Türkçe rehberlik hizmeti,

Havalimanı vergisi

Daha detaylı bilgi için ilgili firmanın web sayfası ziyaret edilebilir.

Anı Tur: 44 44 264

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir