Ets Tur ile Prag Turu 3 Gece

09 Haziran 2018

Ets Tur farkıyla düzenlenen 2013 yılının en güzel turları arasında yer almaya aday, 3 gece 4 gün Prag turu ile çok güzel bir şehri ve doğal güzellikleri tanıma fırsatı bulacaksınız.

Bu yazımızda Prag Turu 2013 hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Prag Turu

  1. Gün İstanbul Prag

Hareket saatinden 2 saat önce Ets tur kontuarı, Atatürk hava limanı dış hatlar terminalinde personel ve yolcu buluşmaktadır. Bilet, pasaport ve bagaj işlemlerinden sonra Türk hava yolları tarifeli seferi ile Prag’a hareket edilmektedir. Prag şehrine varıldıktan sonra özel tur araçları ile Prag şehir turu başlamaktadır.

Tur sırasında Hradchany kalesi, St. Vitus Katedrali, VI. Charles köprüsü, eski belediye binası, ulusal tiyatro ve Kafka’nın evi görülecek yerler arasında yer almaktadır.

Geceleme otelde gerçekleşecek olup dileyen konular için ekstra Vltava turu düzenlenmektedir.

Ekstra Yemekli Vltava Nehri Tekne Turu 50€

  1. Gün Prag

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman verilmekte dileyen konuklar için ekstra Karlovy vary gezisi düzenlenmektedir. Bu gezi sırasında Çek Cumhuriyeti’nin film festivali, tarihi binaları, şifalı suları ile ünlü kent gezileri yapılacaktır.

Geceleme otelde gerçekleşecektir.

Ekstra Karlovy Vary gezisi 60€

  1. Gün Prag

Sabah kahvaltısı sonrasında serbest zaman tanınmakta dileyen misafirler için Terezin ve Dresten turu düzenlenmektedir. Bu gezi sırasında Nazi toplama kamplarından olan Terezin kalesi ve Almanya topraklarında yer alan Dresden şehri görülecektir.

Bu gezi sırasında yine akşam ekstra olarak sunulacak olan Orta Çağ Gecesi Gezisine de dilerseniz katılabilirsiniz.

Ekstra Terezin ve Dresden turu 105€

Ekstra Orta çağ gecesi gezisi 70€

  1. Gün Prag İstanbul

Sabah kahvaltısından sonra belirlenecek saatte hava alanına transfer işlemleri gerçekleşmekte ve buradan yine Türk hava yolları tarifeli seferi ile İstanbul’a dönülmektedir.

Fiyata dahil olan hizmetler

Türk hava yolları tarifeli ekonomi sınıfı uçuş bileti, 4 yıldızlı otelde 3 gece konaklama ve kahvaltı, panoramik şehir gezisi, otel ve alan transferleri, seyahat sigortası, rehberlik hizmetleri ve havalimanı vergileri.

Fiyata dahil olmayan hizmetler

Yurt dışı çıkış harcı(15TL), Vize ücreti(85€), öğle ve akşam yemekleri, tüm ekstralar ve şahsi harcamalar.

Daha detaylı bilgi için 444 0 387 çağrı merkezi ile iletişime geçebilir. Tur programının tarihleri ve tur hakkında kısaca bilgi verilmiştir. Daha kapsamlı bilgi almak için Prag turu ilgili ETSTUR’un sayfasını buradan ziyaret edebilirsiniz.

1 Comment for this entry

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir