Rüya gibi bir yılbaşı geçirmek iste misiniz? Bu yılbaşında Bamtur farkı ile Viyana turuna katılabilir, bu eşsiz şehrin güzelliklerini yakından tanıyabilirsiniz.

viyana turları avusturya, viyana turu,  yılbaşı turu 2013, yılbaşında viyana turu, yurt dışı turu, yurtdışı turları viyana

Bu yazımızda Bamtur ile Viyana Yılbaşı turu hakkında bilgiler sunacağız.

Bamtur ile Viyana Yılbaşı Turu

29 Aralık İstanbul Viyana

Saat 06.00’da Atatürk Havalimanı Dış hatlar terminalinde firma görevlileri ve müşterilerin buluşması gerçekleşmektedir. Burada bilet ve gümrük işlemlerinin tamamlanmasından sonra saat 08.10’da Türk Hava Yollarının TK1883 sayılı seferi ile Viyana’ya hareket edilmektedir. Saat 09.40’da Viyana’ya ulaşan müşteriler, iniş işlemlerinden sonra tura katılanları bekleyen otobüsler ile şehir turuna katılmaktadır. Viyana şehir turu içerisinde Opera binası, güzel sanatlar müzesi, parlamento binası, belediye binası, Burg Theatre, Üniversite, Belvedere sarayı, Votiv kilisesi, Maria Teresa meydanı ve şehrin daha birçok önemli noktasını görebilir.

Şehir turu tamamlandıktan sonra müşterilerin otele transferi gerçekleştirilmekte ve burada akşam yemeğinden sonra müşterilere serbest zaman verilmektedir. Ayrıca yine tur rehberleri tarafından organize edilen Klasik Müzik Konserine dileyen müşteriler katılabilmektedir.

30 Aralık Viyana

Sabah kahvaltısından sonra müşterilere serbest zaman verilmekte, dileyen misafirler tur rehberleri tarafından düzenlenen yarım günlük Viyana Ormanları ve Grinzing Meyhaneleri gezisine katılabilmektedir.

31 Aralık Viyana

Sabah kahvaltısından sonra müşterilere yine serbest zaman verilmekte, dileyen müşteriler tüm gün tur rehberleri tarafından düzenlenen şehir turlarına katılabilmektedir.

01 Ocak Viyana İstanbul

Sabah kahvaltısından sonra müşteriler havalimanına transfer edilmekte burada bilet ve gümrük işlemlerinin tamamlanmasından sonra, Türk Hava Yollarının TK1888 tarifeli uçağı ile saat 19.35’de İstanbul’a hareket edilmektedir. Saat 22.50’de İstanbul’a ulaşılmasıyla tur tamamlanmaktadır.

Tura katılan müşterilerin kalacağı oteller

Tura katılan müşteriler 3 yıldızlı otellerde ağırlanmaktadır.

Tur fiyatlandırması

Alınacak ek hizmetler ile değişecek fiyatlandırma ilgili firma sitesinde görülebilir.

Incoming search terms:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir