Gezinomi tarafından organize edilen tatil turları arasında yer alan Sömestr Paris turu, yurt dışı tecrübesi yaşama isteyenler için mükemmel bir başlangıç olacaktır. Birçok insanın hayalini süsleyen Paris gezisi ile Sömestr tatilinizi en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.

Sömestri Tatil Turları, Sömestre Turları, Sömestr Yurtdışı Turları, Sömestr Yurtdışı Turları 2013, Paris Turları,Sömestr Paris Disneyland Turları, Yurtdışı Sömestr Turları

Gezinomi İle Sömestr Paris Turu 3 Gece 4 Gün

  1. Gün İstanbul Paris

Atatürk Hava limanı dış hatlar terminalinde buluşan misafirler, bagaj ve bilet işlemleri sonrasında Türk Hava Yollarının TK 1821 sefer sayılı uçuşu ile saat 07.45’de Paris’e hareket etmektedir. Yerel saat ile 10:25’de Paris’e varan yolcular, havalimanında bekleyen tur araçları ile şehrin panoramik gezisini gerçekleştirmektedir. Bu tur sırasında Eiffel Kulesi, Rivoli caddesi, Champs Elysees, Louvre müzesi, Zafer Meydanı ve takı, Napolyon’un mezarı gibi önemli noktaları ziyaret etmektedir. Tur bitiminde ise otele transfer gerçekleştirilecek, serbest zamanın ardından akşam yemeği yenilecektir. Ekstra düzenlenen Paris by night ve Lido Show turlarına katılınabilir.

Paris by Night 20 €

Lido Show 120 €

  1. Gün Paris

Alınacak sabah kahvaltısı sonrasında serbest zaman verilmektedir. Dileyen misafirler, ekstra olarak düzenlenecek olan Eiffel kulesi, Seine Nehri gezisi, Notre dame katedrali, Ressamlar tepesi turuna katılabilir.

Eiffel kulesi, Seine Nehri gezisi, Notre dame katedrali, Ressamlar tepesi turu 90 €

  1. Gün Paris

Sabah kahvaltısı sonrasında tam gün serbest zaman verilmektedir. Dileyen konuklar ekstra olarak düzenlenen tam gün Disneyland turuna katılabilmektedir.

Disneyland turu;

Yetişkin 100 €

Çocuklar 85 €

  1. Gün Paris İstanbul

Sabah kahvaltısı sonrasında verilen serbest zamandan sonra TK 1828 sefer sayılı Türk hava yolları uçağı ile 18:15’de İstanbul’a hareket edilmektedir. Saat 22.45 İstanbul’a varış.

Fiyatlara dahil olan hizmetler

Havalimanı vergileri, Türk Hava Yolları İstanbul Paris İstanbul, uçak bileti, seçilecek kategori’de otel de 3 gece oda, kahvaltı konaklama. Panoramik şehir turu, alan transferleri, rehberlik hizmetleri,

Fiyatlara dahil olmayan hizmetler

Vize ücreti (120€), Zorunlu sigorta ücreti(15€), kişisel harcamalar, yurt dışı çıkış harcı(15TL)

Daha detaylı bilgi için ilgili firmanın web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Gezinomi Müşteri Hizmetleri 444 73 73

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir