Yılbaşı tatilinde nereye gidilir? Yılbaşı gecesi için nereye gidelim diyor? Ve henüz karar veremedi iseniz bu yazımızda yılbaşı tatili için popüler tatil yerlerinden bazıları hakkında sizlere bilgi vereceğiz. Sizde yılbaşı tatilini evde geçirmek istemiyorsanız yılbaşı için verilen bu güzel ve farklı mekanlarda eğlenceli bir yılbaşı gecesi ve yılbaşı tatili yapabilirsiniz.

Yılbaşı İçin Nereye Gidilir?

Yılbaşı tatili ve yılbaşı gecesi için nereye gideceğinize karar vermeden önce isteklerinizi bir gözden geçirin. Yılbaşını dinlenerek doğa ile iç içe kar manzarası ile güzel bir tatil yerinde geçirebileceğiniz gibi, eğlenceli ve daha hareketli bir yılbaşı gecesi geçirmek isteyebilirsiniz. Yada farklı yerleri gezerek keşfederek bambaşka bir yılbaşı tatili geçirebilirsiniz. Şimdi yılbaşında nereye gidilir? Bu soruya önerilerimizle cevap verelim.

ağva yılbaşı programı, yılbaşında nereye gidilir? yılbaşı gecesi otel programları ve tatil yerleri

Yılbaşı Gecesi Otel Programları ve Tatil Yerleri

İstanbulda Yaşayanlar İçin Ağva’da Yılbaşı

Bu yılbaşını İstanbul’dan fazla uzaklaşmadan İstanbul’a 97 km uzaklıkta olan Şile’nin bakir yöresi Ağva’da geçirmeye ne dersiniz. Yılbaşında kısa sürede olsa İstanbul’un stresi ve karmaşasından kurtulmak için Ağva iyi bir seçenek olabilir. Ağva’da hem dinlenecek hemde güzel bir yılbaşı tatili geçireceksiniz. Ağva’da nerede kalınır diye soranlar için ise Nehir kıyısındaki Nehir Perisi Otel doğru bir karar olacaktır. Özel odanızda sizin hazırlanan kahvaltı ile güne başlayacak ve dilerseniz buradaki aktivitelerle günü devam ettirebilirsiniz.

ağva yılbaşı programları, istanbulda yılbaşında gidilecek yerler, yılbaşında nereye gidilir

Yılbaşı Tatili İçin Büyükada Prenses Koyu Butik Otel

Şehirden uzaklaşmadan bedeninizi ve ruhunuzu dinlendirerek yeni yıla girmek istiyorsanız. Büyükada’yı güzel bir seçenek olabilir. Adanın en sakin koyunda yer alan Büyükada Prenses Koyu Butik Otel yılbaşında hem eğlence hem tatil imkanı bulabilir. Zamanın yavaş aktığını hissettiren bir ortamda sevdiklerinizle kafa dinlemek isterseniz bu seçenek sizin için uygun olabilir.

büyükada prenses koyu butik otel, yılbaşında tatile nereye gidilir

Büyükada Prenses Koyu Butik Otel
Adres:Kamelya sokak No:14 Büyükada -Istanbul – TURKEY
Telefon: 0216 382 62 25

Yılbaşı  Gecesi ve Tatili İçin Kartepe Green Park Resort Otel

Kartepe İstanbul’a 125 km kadar bir uzaklıkta olması nedeni ile yılbaşı tatilinde böyle bir yer arayanlar için  eşsiz bir yılbaşı tatili ve yılbaşı gecesi imkanı sunar. Sapanca gölü ve İzmit Körfezine hakim bir noktada yer alan Kartepe kayak yapmak veya doğa yürüyüşü yapmak isteyenler için doğru bir karar olabilir. Ayrıca Kartepe’de eşsiz fotoğraf kareleri yakalayabilirsiniz.

Nerede Kalınır?

Yılbaşı gecesini pop sanatçısı Nalan eşiliğinde Kartepe’de Green Park Resort Otel’de konaklayarak geçirebilir otelin SPA hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Yılbaşında Nereye Gidilir? Yılbaşı İçin Tatil Yerleri Ve Önerileri

The Green Park Kartepe Resort & Spa Kartepe / Kocaeli / Türkiye Tel: 0 262 315 4700

Yılbaşı Tatili İçin Sapanca

Büyüleyici manzarası ile Sapanca’da bir yılbaşı tatiline ne dersiniz. Sapanca’nın doğa harikası olan Cennet Gölü’nü görebilir. Kaplıcalardan faydalanabilirsiniz. Yılbaşı gecesini Güral Sapanca konforunda, sağlık ve mutluluk ile dopdolu bir yılbaşı tatili ve Aşkın Nur Yengi’nin şarkılarıyla unutulmaz bir yılbaşı gecesi eğlencesi için  Güral Sapanca Otelini tercih edebilirsiniz.

Güral Sapanca Termal Otel, Yılbaşında Nereye Gidilir?

Güral Sapanca Otel:
Tepebaşı Mah. Şehit Cevdet Koç Cad. No:73 Kırkpınar-Sapanca SAKARYA
Tel : 0 264 242 56 00

2013 Hem Eğlenceli Hem Huzurlu Geçecek

Yeni yılda orman ve göl manzarasının buluştuğu bir noktada Sapanca’da sağlık ve huzur  bulabilirsiniz  Sapanca’da mükemmel bir tatil fırsatı için Richomond Nua Wellnes SPA  yılbaşı gecesi için zengin bir mönü ve canlı müzik eşiliğinde size eğlenceli bir yılbaşı için ideal bir program sunuyor. Richmond Nua 3 günlük yılbaşı özel programıyla 29 Aralık Cumartesi günü otele yerleşebilir; hafta sonunu orman ve göl manzarasının kesiştiği noktada dinlenerek keyifli bir yılbaşı geçirebilirsiniz.

Richmond Nua Yılbaşı Programı İçin  0264 582 21 00

Yılbaşı Kapadokya Turu

Yeni yıla doyumsuz peri bacaları manzarası ve derin kültürle harmanlanmış bir bölgede Kapadokya’da girmek hoş olabilir. Yılbaşı tatili için Kapadokya turuna katılabilirsiniz. İç Anadolu’nun incisi Kapadokya’da yeni yılın ilk gününde 20 civarında Kilise ve mezar odalarının bulunduğu Göreme Açık Hava Müzesini ve Tokalı Kilisesini görebilirsiniz. Ortahisar’ı gezebilir, yamaçlardan inen sel sularının ve rüzgarın tüflerden oluşan yapıyı aşındırmasıyla oluşan peribacalarını keşfedebilirsiniz.

Kapadokya Turları İçin Buraya Tıklayınız.

Nerede Kalınır?

Günün yorgunluğunu ise Avanos’daki Suhan Otel’de konaklayarak atabilirsiniz. 

Suhan Otel Tel: 0 (384) 511 67 21

Bursa Kervansaray Termal Otel’de Yılbaşı

Sağlığını düşünenler için temiz hava.nın ve şifalı kaplıcaların yer aldığı Bursa yılbaşı tatili için doğru bir karar olabilir. Bursa Çekirge’de bulunan Kervansaray Termal Otel’de kaplıca suyundan faydalanabilir. Odanız da kaplıca suyunun keyfini çıkarın.

Kervansaray Termal Otel Yılbaşı Programı

Baloda yılbaşına özel gala menüsü ve limitsiz yerli içecek verilecektir.

20:00 ile 02:00 saatleri arasında gerçekleşecek olan Yılbaşı Balosu için sanatçı Aslı Güngör ve Şantöz Sibel sahne alacak olup, oryantal show ve DJ ile program gerçekleşecektir.

Sağlık kulübü, Termal açık ve kapalı yüzme havuzu, sauna ve jimnastik salonu otel misafirlerine ücretsizdir.

Kervansaray Termal Otel İletişim: 0 224 233 93 00

Incoming search terms:

1 Comment for this entry

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir