Kuşadası Pamukkale Turu

21 Haziran 2018

Bu yazımızda sizler için bir 23 Nisan turundan söz edeceğiz. BKM Tur tarafından düzenlenen Kuşadası Pamukkale turu ile ilgili tur programını yazımız içerisinde bulabileceksiniz:

  

20 Nisan 2013

23 Nisan turu olarak düzenlenmekte olan Kuşadası Pamukkale turuna katılmak isteyenlerin buluşma noktaları şu şekildedir: BKM Tur Merter Otoparkı 21:00, Harbiye Merkez Ofis Önü 22:00, Kadıköy Eski Salı Pazarı Otoparkı 23:00, İzmit Asya Otel Karşısı 00:15… Belirlenen yerlerden belirlenen saatlerde alınan 23 Nisan turu misafirleri ile birlikte Kuşadası Pamukkale turu için İzmir’e doğru yola çıkılacaktır.

21 Nisan 2013

Sabah saatlerinde İzmir’e varılacak, ve Kordon Boyu’na gidilerek burada serbest kahvaltı molası verilecektir. Daha sonra ise Tarihi Asansör kullanımı gerçekleştirilerek Halil Rıfat Paşa’ya çıkılacaktır. Buradan panoramik olarak İzmir; ve Körfez ielenerek istenilen fotoğraflar alınacaktır. Sonrasında İzmir’de, Saat Kulesi, Konak Meydanı; ve Alsancak gezileri gerçekleştirilecek, ardından da İzmir’den ayrılınacaktır. Çeşme’ye gidilerek, burada ilk olarak Çeşme Kalesi’nin gezilmesi gerçekleştirilecektir. Kervansaray’ın da görülmesinden sonra, Alaçatı, Aya Yorgi Koyu, Alaçatı sokakları, Alaçatı Pazarı… gibi gezilerin gerçekleştirilmesinden sonra, son zamanlarda adını sık olarak duyduğunuz Şirince’ye gidilecek, ve burada öncelikle Yukarı Kilise görülecektir. Sonrasında kent meydanına gidilerek burada serbest zaman verilecek, verilen serbest zamanda isteyenler şarapların tadına bakarak alışveriş yapabileceklerdir. Serbest zamanın dolmasından sonra ise Kuşadası’na doğru yola çıkılacaktır. Otele gidilerek burada akşam yemeği yenilecek, sonrasında ise konaklama gerçekleştirilecektir. İsteyenler kendi imkanları ile Kuşadası gecelerini yaşayabilirler…

22 Nisan 2013

Otelde sabah kahvaltısının yapılmasından sonra Efes Antik Kenti gezilmeye başlanacaktır. Efes Antik Kenti’nin ziyaretinin tamamlanmasından sonra ise Meryem Ana Evi’ne gidilecektir. Meryem Ana Evi’nin de gezilmesinin sonrasında Söke Ovası’na gidilerek burada Priene Antik Kenti’nin ziyareti gerçekleştirilecektir. Buraların gezilmesinin tamamlanmasının sonrasında ise Didim Apollon Tapınağı’na gidilecektir. Sonrasında öğle yemeği yenilecek, ve onun ardından Milet’e gidilecektir. İlyas Bey Cami, Bizans Kalesi, Roma Tiyatrosu, Faustina Hamamı Milet’te görülecek olan yerler arasında sayılmaktadır. Milet gezisinin tamamlanmasından sonra ise Bafa Gölü’ne doğru yola çıkılacaktır. Bafa Gölü kıyısında bir çay molası verilecek, daha sonra ise otele geri dönülerek akşam yemeği yenilip konaklama gerçekleştirilecektir.

23 Nisan 2013

Sabah kahvaltısından sonra Pamukkale’ye gidilecektir. Pamukkale’nin gezilmesi, ve fotoğraf molası sonrasında Hierapolis Antik Kenti’nin ziyareti gerçekleştirilecektir. Bunun sonrasında Kızılsu’ya hareket edilecektir. Öncelikle Kızılsu’da yürüyüş yapılacak, sonrasında ise Buldan Tekstil ürünlerinin bulunduğu mağazalarda 23 Nisan turu misafirlerine serbest zaman verilecektir. Verilen serbest zamanın dolmasının sonrasında ise İstanbul’a doğru yola çıkılacaktır.

23 Nisan turu olarak BKM Tur tarafından düzenlenen Kuşadası Pamukkale turunun kişi başı fiyatı 277 TL’dir. Katılmak isteyenlerin BKM Tur ile irtibata geçmeleri gerekmektedir.

2 Comments for this entry

  • misafir dedi ki:

    Bodrum`un yemyeşil ormanı ve doğa harikası turkuaz renkli denizi , masmavi gökyüzü, yıl boyunca ılıman iklimi ile lüks ve konforun birleştiği özel koyunda siz değerli sakinlerini ağırlamaya hazırlanıyor..” Thor Luxury Boutique Hotel “Ultra All Inclusive” konsepti ile misafir memnuniyeti ve beklentilerinin üzerinde bir tatil

  • alaçatı otelleri dedi ki:

    Foods was delicous and timing was perfect for every occassion.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir