Gezinomi kalite ve güvencesi ile düzenlenen İtalya Como Venedik turu, eşsiz bir tatil fırsatını çok uygun fiyatlar ile sizlere sunmakta. Tatilinizi ya da kendinize ayırdığınız zamanı, İtalya’nın en hoş yerlerinde geçirmek istemez misiniz?

Bu yazımızda İtalya Como Venedik turu hakkında bilgiler sunacağız.

İtalya Venedik Turu

30 Nisan İstanbul, Venedik, Como

Sabiha Gökçen havalimanı dış hatlar terminalinde buluşan misafirler bağaj ve bilet işlemlerinden sonra Airone Havayolları AZ 7455 sefer sayılı uçuşu ile saat 11:20’de Venediğe hareket etmektedir. Saat 13:00’da Venediğe varan misafirler burada turu bekleyen özel otobüsler ile Como’ya hareket etmektedir. Dileyen misafirler ekstra olarak düzenlenecek Garda turuna ‘da katılabilirler. Tur bitimi Como’ya transfer ve geceleme.

Garda turu 25 €

01 Mayıs Como, Lugano, Como

Sabah kahvaltısı sonrasında panoramik Como gezisi gerçekleştirilmektedir. Dileyen misafirler ekstra olarak düzenlenecek olan Como tekne turuna da katılabilirler. Yine tekne turu sonrasında ekstra olarak düzenlenen Lugano ve Foxtown alışveriş merkezi turuna katılabilirsiniz. (50€) Tur sonunda Como’ya geri dönüş ve geceleme otelde.

02 Mayıs Como, Portofino, Milano, Como

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman verilmektedir. Dileyen misafirler ekstra olarak düzenlenen Portofino Milano turuna katılabilmektedir. (80€) Tur bitiminde ise Como’ya dönüş ve geceleme otelde.

03 Mayıs Como, Venedik

Sabah kahvaltısından sonra Venedik’e hareket edilmektedir. Venedik de yapılacak şehir turu sonrasında San Marco Meydanı, San Marco Kilisesi, Çan ve Saat kulesi, Rialto Köprüsü gezilmektedir. Tur bitiminde geceleme otelde gerçekleşmektedir.

04 Mayıs Venedik, İstanbul

Sabah kahvaltısından sonra verilecek serbest zamanın ardından hazırlıklar yapılmaktadır. Dileyen misafirler ekstra olarak düzenlenen Verona turuna katılabilmektedir. Tur sırasında Roma arenası, Romeo ve Juliet’in evi, Senyörlük Sarayı, Dante ve Erbe meydanı gezilmektedir. Tur sonunda Airone Hava Yolları, AZ 7454 sefer sayılı uçak ile saat 17:10’da İstanbul’a dönülmektedir.

Verona turu (30€)

Fiyatlara Dahil olan hizmetler

Uçak bileti, havalimanı vergileri, belirtilen kategoride 4 gece oda, kahvaltı konaklama,

Alan, otel transferleri

Panoramik şehir turları, rehberlik hizmetleri

Fiyatlara dahil olmayan hizmetler

Vize ücreti(120€)

Vapuretto Ücreti (15€)

Zorunlu sigorta (10€)

Çıkış harcı bedeli (15TL)

Kişisel harcamalar.

Tur hakkında daha detaylı bilgi için ilgili firmanın web sayfası ziyaret edilebilir.

Gezinomi iletişim: 444 73 73

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir