Anı Tur Safranbolu Abant Turu

Bu yazımızda, batı karadeniz turları, safranbolu turları istanbul, abant turu, abant turu konaklamalı, kültür turları, hafta sonu turları hakkında bilgiler bulabilirsiniz. Ayrıca gün, gün detaylı programa yine yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Ülkemizin eşsiz güzelliklerini gezmek, görmediğiniz, bilmediğiniz yeni yerleri tanımak ister misiniz? Anı Tur tarafından düzenlenen Safranbolu Abant turu, tam da isteklerinizi karşılamaya yönelik bir tur olmuş.

Safranbolu Abant Turu, Anı Tur ile Safranbolu Turu

Batı karadeniz turları, Safranbolu turları;

  1. Gün Cumartesi: Abant Gölü, Cennet Göl

Anı tur tarafından her cumartesi sabahı düzenlenen Safranbolu Abant turları, tura katılmak isteyen müşterilerin belirtilen duraklardan alınması ile başlamaktadır. Anı Tur otobüslerinde başlayan ikramlar ile yolculuğa çıkan müşteriler, Bolu dağının eteklerinde bulunan Abant gölüne doğru yola çıkmaktadır. Abant turu konaklamalı hizmetleri ile müşterilerine doyumsuz bir tatil zevki yaşatan Anı Tur, müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını tur süresince karşılamaktadır.

Abant gölüne ulaşıldığında tura katılan müşterilere ayrılan serbest zaman boyunca dilerseniz, faytonlar ile gezebilir, dilerseniz göl çevresinde yürüyüşler yapabilirsiniz. Alınan öğle yemeğinden sonra bölgenin en güzel yerlerinden birisi olan Cennet Göle doğru hareket edilmektedir. Cennet göl gezisi tamamlandıktan sonra otele varılmakta, akşam yemeğinden sonra konaklama sağlanmaktadır.

  1. Gün Pazar: Safranbolu Yörük köyü

Otel’de yapılacak olan sabah kahvaltısından sonra müşteriler, Safranbolu doğru hareket etmektedir. Burada bir dönem Bektaşilerin yaşadığı Yörük köyü ziyaret edilmektedir. Yörük köyü içerisinde Sipahioğlu konağı, köy çamaşırhanesi ve köy ürünlerinin satıldığı Pazar alanları gezilmekte buradan Tarihi Safranbolu’ya doğru hareket edilmektedir. Safranbolu içerisinde, Cinci hanı, Cinci hamamı, Köprülü camii, Güneş saati, Yemeniciler Arastası, İzzet Paşa Camii, Akçasu Kanyonu, Kaymakamlar evi gibi önemli mekanlar ziyaret edilmektedir.

Ayrıca, Hükümet konağı, saat kulesi ve hıdırlık tepesi gibi önemli alanlarda müşterilerin fotoğraf çekmesi için yeterli zaman ayrılmaktadır. Daha sonra müşterilere serbest zaman verilmekte bu sürenin sonunda tur tamamlanmakta ve geri dönüş başlamaktadır. Anı Tur İletişim :0216 542 80 00

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Otellerde bir gece yarım pansiyon konaklama,

Lüks araçlar ile ulaşım,

Çevre gezileri,

Açık büfe kahvaltı,

Açık büfe akşam yemeği,

Zorunlu seyahat sigortası,

Ücrete Dahil olmayan hizmetler

Tüm öğle yemekleri,

Ekstra alınan içecekler,

Özel harcamalar,

Ekstra olarak belirtilen organizasyonlar,

Müze gezileri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir