Yeni bir yıl ve yeni bir heyecan yaklaşıyor. Sizde henüz yılbaşı için bir plan yapamayanlardansanız bu yazımız tam sizlere göre.

Yılbaşında gidilecek yerler ve gidilecek mekanlar, zevkleriniz ve imkanlarınız ölçüsünde belirleyeceğiniz bir program ile şekillenebilir.

Bu yazımızda yılbaşında nereye gidilir, yılbaşında nereye gitmeli, yılbaşında gidilecek yerler, yılbaşında gidilecek mekanlar, yeni yılda gidilecek yerler gibi konular hakkında bilgiler sunmaya çalışacağız.

Yılbaşında nereye gidilir? Yılbaşında Yurt Dışına Nereye Gidilir?

Öncelikle bulunduğunuz yere uygun alternatifleri belirlemeniz ve bu alternatiflerden hangilerinin size uygun olacağını seçmeniz gerekmektedir. Eğer tercinizi yurt içi mekan ve şehirler ise birçok Tur firmasının yılbaşı paketlerinden birini tercih edebilir ve bu yılbaşını da renkli bir şekilde geçirebilirsiniz.

Eğer tercihiniz yurt dışı turları ise size birkaç önerimiz olacak.

  1. Budapeşte, Viyana, Prag Turu Anı Tur

Anı Tur tarafından düzenlenen yılbaşı Budapeşte, Viyana ve Prag turu 7 gece 8 gün seçeneği ile yılbaşını farklı şekilde geçirmek isteyenlere güzel bir alternatif olabilir.

Anı Tur ayrıcalığı ile alanında uzman rehberlerin yardımıyla, Budapeşte Viyana ve Prag’da birbirinden farklı mekanları gezebilir ve birçok ayrıcalığı yaşayabilirsiniz.

yılbaşında nereye gidilir, yılbaşında nereye gitmeli, yılbaşında gidilecek yerler

  1. Banff/Lake Louise/Alberta

Kanada’da Banff doğal parkının en güzel yerinde bulunan Louise gölü, Kuzey Amerika’nın görülesi yerlerinden birisi. Yine birçok tur aracılığı ile yılbaşını renklendirmek için Alberta’yı tercih edebilirsiniz.

Yılbaşında Nereye Gidilir?

  1. Cortina/İtalya

İtalya’nın cortina bölgesinde bulunan bu kayak merkezi, Alplerde yer alan kayak merkezlerini aratmayan bir yapıya sahip. Ülkemizden de birçok misafiri her yıl ağırlayan Cortina, bu yıl da tercih edilesi yerlerden birisi olacak.

Yılbaşında Yurt Dışında Nereye Gidilir?

Yılbaşında gidilecek mekanlar, yeni yılda gidilecek yerler

Yine yılbaşında gidilecek mekanlar ve yeni yılda gidilecek yerler hakkında bulunduğunuz bölgeye uygun seçeneklerden birini tercih etmeniz yararlı olacaktır. Yeni yılı evinizde geçirmek yerine sevdiklerinize vakit ayırarak farklı bir tercih de bulunmalısınız.

Sizler için bazı alternatifler ve öneriler hazırladık.

  1. Gürültülü mekanlardan hoşlanmıyor ve daha sakin yerler arıyorsanız sevdiğiniz biri ya da birileriyle birlikte birkaç kadeh içki eşliğinde lezzetli yemekleri bulabileceğiniz, sohbet edeceğiniz bir ortam tercih etmelisiniz.
  2. Yılbaşı tatili, diğer tatillere göre daha kısa olsa da farklı bir şey arıyorum diyorsanız, kış otellerini tercih edebilirsiniz. Kış otelleri yılbaşı ruhunu daha çok yansıttığı için birçok tur tarafından da paket seçenekler halinde sunulmaktadır.

Sizde yılbaşını farklı şekilde geçirmek isteyenlerdenseniz tercihinizi tur paketlerinden yana kullanabilirsiniz.

Incoming search terms:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir