Yılbaşında evde oturanlardan mısınız? Yoksa ben yılbaşını bir yurt dışı turu ile değerlendirmek istiyorum mu diyorsunuz. Eğer tercihiniz yurt dışı ise Onur Hava Yolları ile Prag Yılbaşı turu tam size göre. Daha önce gitmediğiniz ve görmediğiniz birbirinden eşsiz mekanları bu yılbaşında gezebilir, tatilinizi en verimli şekilde değerlendirebilirsiniz.

Bu yurt dışı turumuzda , Onu hava yolları ile Prag yılbaşı turu, Bamtur Prag yılbaşı turu hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

yurt dışı turları, prag turları, prag turu, yılbaşı turları, yılbaşında nereye gidilir

29 Aralık İstanbul Prag, Onur Hava Yolları ile Prag Yılbaşı Turu

Atatürk Hava limanı dış hatlar terminali önünde tura katılan yolcular ile turu düzenleyen ilgili kişilerin buluşması gerçekleşmektedir. Saat 02.00’da gerçekleşen bu buluşmadan sonra bilet, bagaj ve biniş işlemleri tamamlanarak Onur hava yolları 04.35 özel seferi ile Prag’a hareket edilmektedir. Rahat ve konforlu bir uçuştan sonra yolcular saat 06.00’da Praga ulaşmakta ve akabinde şehir turuna başlamaktadır. Şehir turu sırasında Cumhurbaşkanlığı Sarayı, Prag kalesi, St. Vitus Katedrali, eski şehir meydanı ve astronomik saat kulesi gibi şehrin önemli yerleri gezilmektedir. Dileyen misafirler tur içerisinde akşam düzenlenen eğlenceye katılabilir.

prag turu prag resimi

30 Aralık Prag

Otelde yapılacak sabah kahvaltısından sonra tura katılan müşterilere serbest zaman verilmektedir. Dileyen müşteriler tur rehberleri tarafından düzenlenen tekne turuna katılabilir.

31 Aralık Prag

Yine turun üçüncü gününde de tura katılan müşteriler sabah kahvaltısından sonra tüm gün serbest zaman olarak gezebilmekte arzu ederler ise tur rehberleri tarafından düzenlenen Karlovy Vary turuna katılabilmektedir. Geceleme otelde gerçekleşecek olup akşam müşterilerin serbest zaman geçirmesi sağlanmaktadır.

01 Ocak Prag İstanbul

Yine sabah kahvaltısından sonra serbest zaman verilen müşteriler bu günü de diledikleri gibi geçirebilmektedir. Onur Hava Yolları tarafından belirlenen uçuş saatine uygun olarak havaalanına transfer işlemleri gerçekleştirilmekte, burada biniş, bağaj ve bilet işlemlerinin tamamlanmasından sonra saat 21.25’de İstanbul’a hareket edilmektedir. Saat 00.50’de İstanbul’a inişle birlikte tur sona ermektedir.

Tura katılan müşterilerin kalacağı oteller

KRYSTAL otel, detaylı bilgi için ilgili otelin web sayfası ziyaret edilebilir.

Fiyat bilgilendirmesi

Tur tarihine ve tur hizmetlerine bağlı olarak fiyat tarifesi değişebilmektedir. Onur hava yolları, bamtur organizasyonu ile düzenlenen İstanbul Prag turu hakkında ilgili kaynaklardan detaylı bilgi alınabilir.

Incoming search terms:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir