Rüyaların şehri Roma, bir imparatorluğun kalbinin attığı, bir tarih müzesidir. Birçok kişinin gitmek istediği ancak çeşitli nedenler yüzünden gidemediği Roma’ya Anı Tur Roma Yılbaşı turu farkıyla gidebilirsiniz.

Bu yazımızda Roma yılbaşı turları, Roma turları, yılbaşı turları, yurtdışı turları yılbaşı Roma, Roma yılbaşı tatil gibi konular hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Anı Tur, Roma Yılbaşı Turu 29 Aralık 2012

  1. Gün İstanbul Roma

Roma turları içerisinde Anı Tur yılbaşı roma turu, size birçok alternatifi de bir arada sunmaktadır. Roma ve çevre bölgelerde birçok noktayı Anı Tur Roma yılbaşı turu ile gezebilirsiniz.

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar terminali Anı Tur kontuarı önünde müşterilerin buluşması ile bağaj, bilet ve biniş işlemleri tamamlanmaktadır. Onur Air özel seferi ile Roma uçuşuna başlayan müşteriler, rahat ve konforlu bir uçuştan sonra Roma havalimanına ulaşmaktadır. Burada önceden hazırlanan tur otobüsleri ile şehir turuna başlanmakta. Şehir turu esnasında, Colleseum, Forum meydanı, Via Fori dei İmperiali, Romanın kudret simgesi olan Amfi tiyatrosu ziyaret edilecektir. Dileyen müşteriler ekstra düzenlenen geziler ile Roma şehrinin tamamını gezme fırsatı bulacaktır.

Gezi sırasında 4 saat boyunca gerek yürüyerek gerek otobüsler aracılığıyla Romanın birçok önemli noktası gezilmektedir. Bu gezi sırasında İspanyol Merdiveni ve İspanyol sokakları gezilmekte, heykel ve çeşmeleri ile ünlenen Navona meydanı ziyaret edilmektedir.

roma turu navona meydanı, yılbaşı roma turu

Roma yılbaşı tatili için ideal bir şehir olup, birçok kişinin hayallerini süsleyen, tarihi güzellikleri ile ünlenen bir atmosfer yaratmaktadır.

İspanyol merdivenleri ve sokaklarında Leonardo Da Vinci’nin eşsiz eserlerini gördükten sonra ilk gün tamamlanmakta ve yerleştirme işlemleri başlatılmaktadır. Akşam yemeğinden sonra dileyen müşteriler, tur tarafından organize edilen eğlencelere katılabilmektedir.

  1. Gün Roma

Sabah kahvaltısından sonra müşterilere serbest zaman verilmekte dileyen misafirler için Floransa turu düzenlenmektedir. Floransa turu içerisinde Floransa’ya vardıktan sonra şehir turu gerçekleştirilmektedir. Şehir turu içerisinde Michelangelo tepesi, Ponte Vecchio köprüsü, Signoria Meydanı, Ufizzi galerisi gibi önemli ve daha birçok yer ziyaret edilmektedir.

Floransa Turu kişi başı 90€.

Ponte Vecchio Köprüsü, İtalya Turu

  1. Gün Roma

Sabah kahvaltısından sonra müşterilere serbest zaman verilmektedir. Ayrıca dileyen müşteriler için Napoli, Pompei gezisi düzenlenmekte, Napoli ve Pompei’nin en özel noktaları gezilmektedir.

Napoli Pompei Gezisi Kişi başı 90€

italya napoli, roma turu, italya turları

  1. Gün Roma İstanbul

Sabah kahvaltısından sonra müşterilere uçuş saatine kadar serbest zaman verilmektedir. Uçuş saatine göre havalimanına transfer ve Onur Air özel seferi ile İstanbul’a hareket edilmektedir.

Tur Boyunca Kalınacak Oteller

Roma 3* Villa Maria Otel

Roma 4* Sheraton Golf Otel

Roma 3* Madison Otel

Roma 4* Torino Otel

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

İstanbul/Roma/İstanbul arası ekonomi sınıfı uçuş bileti, Klimalı otobüsler ile transferler, Roma’da 3 gece konaklama, Roma Panoromik Şehir turu, Türkçe rehberlik hizmeti, Zorunlu Sigorta, Havalimanı vergisi

Daha detaylı bilgi için ilgili firmanın web sayfası ziyaret edilebilir.

1 Comment for this entry

  • Jones sabo may well possibly be well dedi ki:

    I will immediately take hold of your rss feed as I can not in finding your e-mail subscription link or newsletter service. Do you’ve any? Kindly allow me recognize in order that I could subscribe. Thanks.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir